Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 2313 hodnotení
5
2268x
4
21x
3
4x
2
3x
1
17x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.11.2023
+ Ok

Spokojnosť
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.11.2023
+ Rýchle dodanie
+ Funguje bez problémov

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.11.2023
Vyskytol sa mensi problem s instalaciou, ale technicka podpora funguje vyborne. Vsetko je ako ma byt.
PR Avatar autora Peter Revay Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.11.2023
Ok
IB Avatar autora Ing. Ivan Bajza Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.11.2023
Velká spokojnost.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 14.11.2023
+ Vybavenie zákazky behom pár hodín

OH Avatar autora Oľga Hľasová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.11.2023
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.11.2023
Ok
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.11.2023
+ rýchlosť

Na stránke majú napísané. že tovar vybavia za 2-3 dni, ale dostal som ho ihneď po zaplatení cca do pol hodiny.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.11.2023
Ok
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.11.2023
+ online nákup

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11.11.2023
Objednal som si licenčný kluč. Po zaplatení o 2 minúty som ho mal k dizpozicii. Všetko v poriadku ,funguje. Dakujem
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 11.11.2023
+ Kľúč k Win 10 pro mi bol dodaný na email za pár minút od zaplatenia
+ Aktivácia produktu prebehla bez problémov

Nakupoval som cez tento obchod prvýkrát a plánujem ešte nejaké nákupy, tak uvidím. Zstiaľ spokojnosť.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 10.11.2023
Kupil som druhotnu licenciu Win10 Pro. Vsetko ok.
MK Avatar autora michal konkoly Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 10.11.2023
bol som spokojny
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 10.11.2023
+ veľmi rýchle dodanie

-
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.11.2023
Super obchod.
PH Avatar autora Peter Horvath Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.11.2023
S Avatar autora Samuel Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 8.11.2023
Spokojnosť, tovar objednávaný viackrát, určite budem objednávať znovu.
M Avatar autora Miroslav Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 8.11.2023

Ovládacie prvky výpisu

2324 položiek celkom